Dziękuję!

Zwykły wpis

ja

Wybory samorządowe 2014 za nami… Emocje opadły. Z Państwa woli i zaufania uzyskałem mandat radnego Rady Powiatu Bolesławieckiego V kadencji otrzymując najwyższy, spośród wszystkich 245 kandydatów, wynik (722 głosy) oraz wspaniały, drugi wynik (3932 głosy) w wyborach prezydenta Bolesławca. Bardzo dziękuję – to dla mnie zaszczyt.

II tura wyborów prezydenckich, również dzięki wynikom pozostałych kandydatów, była bardzo blisko. Zabrakło kilku procent. Wysoki wynik jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i jest dowodem na to, że propozycje, które przedstawiłem w trakcie kampanii znalazły w Państwa oczach spore uznanie. Za to Wam dziękuję!

Gratuluję zwycięzcy – panu Prezydentowi Piotrowi Romanowi wierząc, że sprawnie pokieruje miastem przez kolejne 4 lata. Mam nadzieję, że weźmie on pod uwagę zdanie tych Bolesławian, którzy mi zaufali, wszak Bolesławiec to nasz wspólny dom. Odsapnijmy zatem chwilkę i zabierzmy się do pracy.

(Wyniki głosowania: Piotr Roman 52,03% (6718 głosów), Maciej Małkowski 30,45% (3932 głosy), Piotr Żak 9,56% (1234 głosy), Szymon Pogoda 6,68% (863 głosy), Przemysław Moszczyński 1,28% (165 głosów). Szczegółowe wyniki wyborów w obwodach oraz dane o frekwencji można znaleźć TUTAJ)

Pozdrawiam

Maciej Stanisław Małkowski