To był Hard Core!

Zwykły wpis

foto2

Tego, co działo się podczas III Hard Core Festiwal – Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych w Teatrze Starym nie da opisać się słowami. Tam trzeba było być.

Bardzo wysoki poziom artystyczny uczestników przeglądu oraz sam występ gwiazdy – LUXTORPEDA sprawiły, że było to jedyne tego rodzaju i rangi  wydarzenie w Bolesławcu w tym roku. I miejsce w przeglądzie zajął zespół OBSYDIAN z Gryfowa Śląskiego, któremu nagrodę, ufundowaną przez Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka miałem zaszczyt i przyjemność wręczyć.

To był nie tylko wspaniały koncert rockowy, ale także spotkanie podczas, którego przypomnieliśmy sobie o tym co tak naprawdę jest ważne w życiu każdego człowieka. Było to szczególnie istotne dla wielu młodych ludzi obecnych na imprezie, którzy połączyli zabawę z refleksją nad swoim życiem. „Poezja krzyczana”, jak o twórczości kapeli mówi jej frontman Litza, na długo pozostaje w uszach i pamięci.

Gratuluję organizatorom perfekcyjnie przygotowanej imprezy z Łukaszem Molakiem (radnym ZB) oraz Bolesławieckim Stowarzyszeniem Aktywni na czele. Do zobaczenia za rok!

Pełną relację z tego wydarzenia oraz zdjęcia znajdziecie na portalu wboleslawcu.pl TUTAJ

A poniżej relacja video tubaboleslawca.pl z koncertu, wypowiedź uczestnika imprezy oraz wywiad z Robertem Drężkiem – gitarzystą zespołu.

(fot. Andrzej Raszczuk – wboleslawcu.pl)