Dziękujemy!

Zwykły wpis

W piątek, 2. grudnia w Teatrze Starym miała miejsce coroczna gala „Wolontariusz Roku”, podczas której przedstawiono nominowanych i wyróżnionych wolontariuszy roku 2016. Byli zacni goście, występy dzieci i wiele pozytywnych emocji.

all

W tym roku ktoś uznał, że Ziemia Bolesławiecka zasługuje na taki tytuł, zgłosił nas – za co dziękujemy, a powiatowa Kapituła dokonała wyboru naszego Stowarzyszenia w kategorii „Organizacja pozarządowa”. Oczywiście, to dla nas wielkie wyróżnienie móc znaleźć się wśród ludzi – wolontariuszy naszego miasta i powiatu. Ludzi o dobrym sercu, dzięki którym nasz świat jest trochę lepszy; wśród ludzi którzy wymagają od siebie więcej.
W imieniu naszego Stowarzyszenia miałem zaszczyt i przyjemność podziękować przede wszystkim bolesławianom i mieszkańcom gmin naszego powiatu, którzy co roku pamiętają o przekazaniu swojego 1% dla potrzebujących za naszym pośrednictwem. To zaufanie w sposób szczególny mobilizuje i motywuje nas do dalszej pracy. Tytuł zobowiązuje więc obiecujemy nie zwalniać.

statuetka

Relacja z wydarzenia okiem portalu bolec.info – TUTAJ, a poniżej materiał video tv Łużyce.

(fot. Bernard Łętowski/Bolec.info)