Wybory Fair Play! – piłkarski turniej charytatywny

Zwykły wpis

kasia

Zapraszamy na turniej piłkarski, w którym walczyć będą ze sobą komitety wyborcze startujące na ziemi bolesławieckiej w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku. W trakcie turnieju prowadzona będzie kwesta na rzecz 9-letniej bolesławianki Kasi Hanusewicz podopiecznej Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka, która ma marzenie: „Chcę chodzić i pójść na lody”.

Kasia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i jest systematycznie rehabilitowana, co znacznie obciąża domowy budżet rodziny. Zebrane pieniądze z pewnością pomogą jej w postawieniu pierwszych, samodzielnych kroków.

Jesteś na Facebook? dołącz do wydarzenia TUTAJ i zaproś swoich znajomych.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 8 listopada 2014r. w godz. 10.00 – 14.00 w sali I Liceum Ogólnokształcącego. Na nasze zaproszenie odpowiedziały wszystkie komitety wyborcze i mamy nadzieję, że wszystkie wystawią swoje reprezentacje. Zagramy w piłkę halową, sześcioosobowymi zespołami, w każdym zespole na parkiecie musi znajdować się w czasie trwania każdego meczu przynajmniej jedna kobieta. Grać mogą jedynie zgłoszeni do wyborów kandydaci oraz pełnomocnicy komitetów wyborczych.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy!