Kandyduję do Rady Powiatu Bolesławieckiego

Zwykły wpis

Kiedy w 2017 roku wspólnie z wyjątkowym gościem Łukaszem Molakiem postanowiliśmy założyć lokalną inicjatywę Impuls Miasta, nawet nie przypuszczaliśmy, że na swojej drodze spotkamy tylu wspaniałych i mądrych ludzi.

Nasza wiara, współpraca ponad podziałami i zaangażowanie pozwoliły zdobyć zaufanie Bolesławianek i Bolesławian, dzięki którym wprowadziliśmy jako opozycja aż 5 radnych do Rady Miasta i Powiatu. Nie stały i nie stoją za nami partie, urzędy, publiczne pieniądze, media i lokalne układy. Mamy za to głowy pełne pomysłów i silne, gotowe do pracy ręce. Ta energia, ten Impuls oraz nasze zaangażowanie pozwoliły rok temu rozbudować naszą ideę. Tak narodził się jeszcze mocniejszy Impuls, IMPULS LOKALNY, który coraz skutecznej działa nie tylko w mieście, ale coraz śmielej na terenie wszystkich gmin naszego Powiatu.

Wielu z Was mnie zna. Wiecie, że moją pasją od lat jest samorząd, który kreuje najbliższą nam lokalną rzeczywistość – nasze miejsce na Ziemi. Jako radny miasta, bez strachu i zbędnej krępacji upominam się o Wasze sprawy. Chcę kontynuować tę misję, tym razem w Radzie Powiatu, gdzie głos Bolesławca powinien być jeszcze bardziej słyszany.

Moi Drodzy, jeśli zechcecie mi ponownie zaufać – znajdziecie mnie na ostatniej, 11. pozycji listy Impulsu Lokalnego w wyborach do Rady Powiatu Bolesławieckiego 7. kwietnia 2024 r. Dlaczego tak? Po prostu, z szacunku do Jacka Łuczkowskiego, który, w trwającej do kwietnia kadencji, pełni mandat radnego Powiatu z ramienia naszego Impulsu. Skutecznie upomina się o sprawy nie tylko bolesławian, ale i wszystkich mieszkańców gmin. Tak więc moja dzielna Drużyna przodem, ja zamykam naszą Watahę i zadbam o bezpieczny dla Wszystkich koniec tej walki.

Prosimy zatem o Wasze wsparcie i wiarę w zwycięstwo. Kandydatki i Kandydaci IMPULSU LOKALNEGO, to wyjątkowi ludzie i najlepsi kandydujący jakich poznałem. Zaufajcie im, bo Bolesławiec naprawdę może wskoczyć na wyższy poziom. IMPULS, do boju!
Dziękuję i pozdrawiam. 🙂