Współorganizujemy Hard Core Festival

Zwykły wpis

Jakże żywe są wspomnienia związane z ubiegłoroczną edycję Hard Core Festival, podczas której miałem zaszczyt i przyjemność wręczyć zwycięzcy przeglądu nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka. Czas szybko płynie…, a kolejna edycja HCF tuż, tuż!

21 listopada 2015r. (sobota) w Teatrze Starym, odbędzie się IV Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych – Hard Core Festival. Gwiazdą wieczoru będzie kultowy zespół ARMIA!
Przegląd zespołów tworzonych przez młodych, zdolnych bolesławian, mieszkańców ziemi bolesławieckiej oraz muzyków z innych miejscowości Polski jest wspaniałą okazją do poznania ich talentów oraz do szalonej zabawy. :) Cieszę się, że podobnie jak w zeszłych edycjach Ziemia Bolesławiecka wspiera tę ciekawą imprezę.
Głównym koordynatorem działań związanych z imprezą jest niezastąpiony w tej roli Łukasz Molak – społecznik i radny miasta (ZB) wraz ze swoją zgraną i skuteczną ekipą. W tym roku nasze Stowarzyszenie włączyło się w organizację pomagając m.in. w sfinansowaniu poligrafii koniecznej do organizacji przeglądu i koncertu.
Z programem Festivalu można zapoznać się TUTAJ.
Do zobaczenia na przeglądzie i koncercie!

HCF